Kdo jsme?

Jsme společnost, která propojuje odborníky v cestovním ruchu napříč Českem a Slovenskem. 

Jsme nezávislí experti připravení pomoci se strategickým plánováním ve městě, destinaci nebo marketingem a řízením cestovního ruchu.

Travelbakers Kdo jsme? Strategie a vzdělávání

Odkud jdeme

Od mladické touhy obletět svět, poznávat lidi, vydělat první milion a zase ho prodělat až k lásce pro cestovní ruch a snahu předat ji i ostatním.

Kam míříme

Naším cílem je být tam, kde nás potřebujete. Ať už se jedná o malé obce, živé města nebo turisticky atraktivní cíle hledající cestu k chytrému, efektivnímu a udržitelnému rozvoji. Chceme být při tom, až budete všechny tyto ingredience dávat poprvé do pece.

Proč to děláme

Udržitelnost pro nás není jen prázdný pojem. V obcích, městech i regionech vidíme obrovský potenciál pro aplikaci principů udržitelnosti, které mohou přispět k rozvoji ekonomiky, zaměstnanosti, životního prostředí a zlepšení životních podmínek místních obyvatel právě díky využití přínosům z cestovního ruchu.

Přístup a forma,  které nás odlišují od ostatních

Věříme na moderní metody a efektivní práci. Chceme přicházet s takovými recepty, které vaši destinaci posunou dál. Mezi ingredience, které do našich receptů dáváme patří: 

Cestovní ruch pečeme více než 10 let.

Máme v týmu specialisty na každý problém.

Vyhrajeme si s problémem pomocí moderních metod.

Hravou formou vás táhneme do procesu příprav a pečení.

Zajímají nás výsledky, nikoliv psaní papíru pro papír.

Děláme věci srozumitelně a účelně.

Kdo pro vás bude péct

Pavel Pichler
Pavel Pichler
Strategie, konzultace, marketing, produkce

Pavel sám sebe označuje za pekaře v Travelbakers, volnonožce, organizátora food a cestovatelských festivalů, kavárenského povaleče a poutníka. Do cestovního ruchu se snaží vnést myšlenky human centered designu a procesy a aktivity spojené s metodikou lean canvas. Tím, že často klade svým klientům „jednoduché“ otázky a hledají společně odpovědi na vize a mise v cestovním ruchu, mnohdy je brán jako „terapeut cestovního ruchu“. Ve volném čase miluje dálkové turistické trasy, zimní sporty a posedávání v kavárnách.

Bára Dvořáková
Bára Dvořáková
Specialistka na interpretaci

Bára hledá cesty, jak pomocí dobré interpretace místního dědictví vzbudit v lidech lásku k místům, kde žijí a která navštěvují. Inspirovala se před 15 lety ve Velké Británii a nadšení už ji neopustilo.

Michael Pokorný
Michael Pokorný
Specialista na marketing a weby

Michalovým šálkem kávy je propojování technologií a kreativity. Navrhuje marketingové strategie a k dosažení jejich cílů využívá webové stránky, grafický design a online nástroje. Inspiraci čerpá hlavně z alpských destinací, neboť jeho celoživotní vášní jsou hory, dálky a outdoorová dobrodružství.

Musilová Jana
Jana Musilová
Specialistka na destinační management a facilitátorka neformálního vzdělávání

Jana se ráda věnuje rozvoji místa, kde žije. Od roku 2020 se coby manažerka destinace Zlínsko a Luhačovicko zaměřuje na témata cestovního ruchu jako je řízení destinace, marketing, mezisektorová spolupráce nebo tvorba produktů cestovního ruchu.  Momentálně se Jana věnuje hlavně svému malému Kájovi. 

Pomáháme destinacím, obcím i městům s řízením cestovního ruchu. Pomůžeme se strategií, akčním plánem, marketingem i budováním dobrých vztahů v destinaci. A upečeme vám to přímo na míru. 

Lektorský, poradenský, realizační tým

KAteřina Petríková
Kateřina Petríková
Konzultantka obsahového marketingu
  • obsahový marketing
  • marketingové strategie
  • copywriting
Hana Laudátová
Hana Laudátová
Konzultantka event marketingu
  • výstavy
  • eventy
  • veletrhy
Ondřej Szlauer
Ondřej Szlauer
Konzultant grafického obsahu
  • UX/UI design
  • gamifikace
  • grafický design